Aktuális pozíciók

Vízműgépész

  • 2328
  • Csepel VAGY Biatorbágy VAGY budai kerületek
  • fizikai
  • 2018.04.30.

Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Ha fontos Önnek, hogy munkaadója megbízható legyen, akkor várjuk a Fővárosi Vízművek Zrt. csapatába
VÍZMŰGÉPÉSZ (VILLANYSZERELŐ, MŰSZERÉSZ) munkatársnak!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • műszerész vagy villanyszerelő végzettséggel rendelkezik
  • jó fizikai állóképességű
  • önállóan és precízen végzi a munkáját
  • B kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata van
  • orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelel

Előnyt jelenthet, ha:

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szakmai tapasztalatra tett szert
  • érettségi bizonyítványt, technikusi végzettséget szerzett
  • több szakmát együttesen ismer
  • elektrikusi végzettsége van
  • hidraulikai ismeretekkel rendelkezik
  • Csepel környékén lakik

Feladatai lesznek

  • rendszeresen ellenőrzi a villamos berendezéseket, szükség esetén elvégzi a beavatkozásokat, közreműködik a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartásában
  • rendszeresen ellenőrzi a gépházak, víztárolók, klórozók, hypózók, kutak és a kapcsolódó védőterületek állapotát, fenntartja az objektumok üzemkészségét; megszünteti az esetleges vízminőségi kockázatokat
  • jelzi az esetleges meghibásodásokat, rendellenességeket; elhárítja a hibákat
  • elvégzi a karbantartási, üzemellenőrzési, védőterületi és takarítási munkákat

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkáját korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • kedvezményes munkásszállót is tudunk biztosítani
  • támogatjuk személyes fejlődését, képzésére is nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket

Elfogadom