Aktuális pozíciók

Tervező mérnök

  • 2927
  • 1138 Budapest, Váci út 182.
  • határozatlan idejű
  • szellemi
  • 2020.02.29.

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

 Legyél Te is sikereink részese
tervező mérnök munkatársként!

Téged várunk csapatunkba, ha:

  • villamosmérnök vagy statikus végzettséggel rendelkezel
  • szereztél legalább 2 éves szakmai tapasztalatot hasonló szakterületen
  • jártas vagy CAD mérnöki tervezői szoftver használatában
  • felhasználói szinten kezeled az EPLAN szoftvereket vagy statikai tervező szoftvereket
  • önállóság és precizitás jellemez
  • jó a problémamegoldó képességed
  • van B kategóriás jogosítványod

Feladataid lesznek:

  • víziközmű-beruházásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • költségvetés, mennyiség kimutatás összeállítása
  • szükséges egyeztetések kezdeményezése, megszervezése és koordinációja, folyamatos együttműködés és hatékony kommunikáció elősegítése tervezők, hatóságok és projektirányítói csapat között

Előnyt jelenthet:

  • rendelkezel mérnök kamarai tervezői jogosultsággal építményvillamossági tervezési szakterületen (V vagy T)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatban domboríthatod tudásodat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • rugalmas munkarendben végezheted a munkádat
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünkön
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkád mellett jut időd barátaidra, családodra, hobbidra

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Váci út 182.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!