Aktuális pozíciók

Számlázási csoportvezető

  • 2610_1
  • 1138 Budapest, Váci út 182.
  • határozatlan idejű
  • szellemi
  • 2019.11.25.

Ha már ovis korodban is nagy pontossággal számoltad az udvaron a gesztenyéket és vallod, hogy az élet számok nélkül fabatkát sem ér, akkor legyél Te az új számlázási csoportvezetőnk!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • felsőfokú közgazdasági végzettséget szereztél
  • hasonló területen minimum 3 éves tapasztalatot szereztél
  • erős felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel az MS Office programot illetően
  • képes vagy a beosztott munkatársaidat irányítani és motiválni
  • jó a szervezőkészséged
  • határozott és önálló személyiség vagy vezetői képességekkel
  • jó elemzőkészség jellemez
  • kommunikációd magabiztos, kiválóan tárgyalsz
  • könnyen teremtesz kapcsolatot
  • önállóan, precízen, proaktívan és konstruktívan végzed munkádat

Előnyt jelenthet:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Feladataid lesznek:

  • a csoport munkájának operatív irányítása: feladatok szétosztása, ellenőrzése
  • beosztott munkatársak rendszeres értékelése
  • fogyasztások elszámolása és ellenőrzése
  • árak karbantartása az SAP-ban
  • számlázáshoz kapcsolódó tevékenységek ügyviteli leírásoknak megfelelő elvégzése, koordinálása
  • ügyviteli folyamatok fejlesztése
  • vezetői döntések előkészítése
  • terület részstratégiájának megvalósítása
  • a csoport működésének folyamatos monitorozása és javaslattétel a folyamatok javítására

Amiért érdemes jelentkezned:

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatban domboríthatod tudásodat
  • aktív részese leszel vállalatunk jövőbe mutató projektjeinek
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkádat motiváló bérezési csomaggal méltányoljuk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • lelkes csapattal dolgozhatsz
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkádat részben otthonról is végezheted

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: 1138 Budapest Váci út 182.