Aktuális pozíciók

Célgépkezelő (szippantógép-kezelő)

  • 2648
  • Budakeszi és vonzáskörzete
  • fizikai
  • 2020.02.29.

A Fővárosi Vízművek Zrt. Települési szennyvízágazat üzemeltetési osztályának Budakeszi területén működő kirendeltsége célgépkezelő pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • gépjármű (szippantó gép) üzemeltetése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, a szolgáltatás igénybe vevőivel, munkatársakkal
  • tengelyen szállított hulladék begyűjtése, szállítása
  • egyéb szennyvízzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • az elvégzett tevékenység dokumentálása
  • higiéniai, munkavédelmi előírásokat betartása

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • B és C kategóriás jogosítvány

Munkarend: hétfőtől csütörtökig: 6:30–15:00 óra, pénteken: 6:30–13:00 óra + helyismeret megszerzése után készenlét

Előny: szennyvízhez kapcsolódó berendezések vezetésében, kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk: biztos háttérrel rendelkező munkahelyet

Szerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budakeszi és vonzáskörzete