Aktuális pozíciók

Autószerelő

  • 2748
  • Budapest IV. ker., Váci út 102.
  • fizikai
  • 2019.10.23.

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese autószerelő munkatársunkként!

Feladataid lesznek:

  • munkavégzéshez szükséges járművek, gépek és berendezések, szerszámok karbantartása

Te vagy az ideális jelölt ha:

  • autószerelő szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • B és C kategóriás jogosítványt szereztél
  • önállóan és precízen dolgozol

Előnyt jelent, ha:

  • tapasztalatot szereztél gumicserélésben
  • 3,5 tonna feletti teherautókat és munkagépeket is javítottál már

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkádat korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • ha nem budapesti vagy, akkor kulturált munkásszállón lakhatsz
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket