Aktuális pozíciók

Szennyvíz-laboratóriumi technikus

  • 2893
  • Csepel
  • határozatlan idejű
  • laboratóriumi feladatok
  • 2019.12.02.

Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz laboratóriumi technikusként, szennyvízágazati területre!

Mire van szükséged a sikerhez?

  • szakirányú középfokú végzettség (vegyésztechnikus vagy vízgazdálkodási technikus vagy ennek megfelelő végzettség)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • tudsz csapatban dolgozni
  • terhelhető vagy
  • felhasználó szintű Word és Excel ismerettel rendelkezel
  • nyelvismeret nem szükséges

Ha még az alábbiak is igazak Rád, akkor mindenképpen jelentkezz!

  • minták homogenizálása, átlagolása, előkészítése analitikai vizsgálatokhoz
  • szennyvíz, szennyvíziszap és technológiai vegyszer analitikai vizsgálata
  • mérési eredmények rögzítése LIS rendszerben
  • mérő- és vizsgálóberendezések ellenőrzése
  • felhasznált vegyszerek nyilvántartásának vezetése
  • részvétel a laboratórium akkreditálásával kapcsolatos feladatokban

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • laboratóriumi információs rendszerek ismerete
  • kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!